اخبار لحظه ای
نرخ اکثر تولید کنندگان شمش فولادی بدون تغییر اعلام شد.

درباره ما

شرکت همراه فلز آسیا با شماره ثبت 536617 در سال 1397 با هدف خرید، فروش و توزیع تمامی مقاطع فولادی و تجهیزات مربوطه تاسیس گردید. این شرکت با تحقق اهداف سازمانی و حرکت به سوی کارآمدترین و موفق‌ترین شرکت ایرانی با قابلیت بازاریابی و فروش در سطح بین المللی شروع به فعالیت نمود.

ماموریت همراه فلز

  • ایجاد چرخه و زنجیره حیات صنعت فولاد و مشتقات آن در داخل کشور
  • رونق بخشیدن به تولید داخلی به دنبال تامین نیاز بازارهای داخلی و صادرات به دیگر کشورها در تمامی زمینه ها و صنایع

دیدگاه همراه فلز

  • کسب رضایت از مشتریان
  • ارائه مشاوره تخصصی برای مشتریان
  • ارائه محصول به سراسر کشور
  • فعالیت و رقابت پاک و سالم، جهت تامین رضایت مشتری

چرا همرا فلز

  • همراه فلز با دارا بودن نماد های ساماندهی و اینماد مهر تاییدی بر فعالیت و رقابت پاک و سالم خود در این عرصه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت نموده است.
  • همراه فلز با دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای در جهت ارائه خدمات به مشتریان نظیر مشاوره و فروش از افتخارات خود می داند که نامی ماندگار و خوش آوازه در صنعت ملزومات فلزی در خاطر و قلب مشتریان عزیز خود که ولینعمتان ما هستند به یادگار گذاشته

ما کی هستیم؟

مهمترین رسالت همراه فلز ایجاد چرخه و زنجیره حیات صنعت فولاد و مشتقات آن در داخل کشور است و با بکار گیری پتانسیل و فضای موجود و همچنین رونق بخشیدن به تولید داخلی به دنبال تامین نیاز بازارهای داخلی و صادرات به دیگر کشورها در تمامی زمینه ها و صنایع گوناگون می باشد.

همراه فلز با نیازسنجی بازار و همچنین تکیه بر تولید داخلی برخی از محصولات خود را بصورت برونسپاری تولید می نماید تا همواره خطوط تولید فولاد داخل کشور با اقتدار و صلابت خود به رونق و آبادانی این مرز و بوم کمک شایانی نمایند و نیاز به واردات فولاد و همچنین کالاهای وابسته به این صنعت را به صفر برسانند.

خانواده بزرگ همراه فلز، همگی دست به دست هم و امیدوار برای آینده بهتر ایران عزیز تلاش می کنند بهترین خدمات را برای مشتریان داخلی و خارجی تامین کنند.

همراه فلز مفتخر است که مشتریان بسیاری داشته و توانسته رضایت آنها را با تامین و تحویل به موقع سفارشات جلب کند. اعتماد دو طرفه و قیمت مناسب و خدمات عالی را با همراه فلز تجربه کردیم.

تماس بگیرید